çağrı makina
Hakkımızda

Metalde Estetik Var…

Çağrı Makina olarak, kurucu ortaklarımızın talaşlı imalat alanındaki bireysel yetkinlik ve tecrübe birikimlerini bir araya getirmeleri ile 2002 yılında faaliyete başladık. 

CNC işleme merkezleri makinalarımız ile toplam 900 m² kapalı alanda İstanbul Beykent Sanayi Sitesi içinde faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz.

Ülkemizin önceliği olan yerlileştirme faaliyetleri kapsamında;

İmalat ve Üretim yapan firmalara hizmet vermekteyiz.

Konusunda uzman personelimiz ile metal veya metal olmayan, plastik vb. özel malzemelerden oluşan makine-teçhizat, aksam ve yedek parçaları istenilen standartlara uygun yüksek hassasiyette üretmekteyiz.

Hizmet sunduğumuz bu sektörlerin gereklilikleri ve üretilen parçaların hassasiyetinin bilinci ile ham malzemeden nihai ürün teslimine kadar tüm aşamalarda en üst seviyede planlama, üretim ve kalite kontrole önem vermekteyiz.

İş yapabilirlik kabiliyetimizi ve altyapı yeterliliğimizi ispatlayarak ISO 500 firmalarına da hizmet vermekteyiz.

Öz kaynaklarımız ile tasarım ve ARGE faaliyetlerimize devam etmekteyiz. Ayrıca müşterilerimizin tasarım ve ARGE çalışmalarına katkı sağlayarak, ilk prototip üretimleri ve ardından da seri imalatlarını yapmaktayız.

Yaptığımız işten gurur duyarak;

  • Teknoloji odaklı yeni yatırımlarımız,
  • Takım ruhu ile çalışan yetkin ekibimiz,
  • Müşteri duyarlılığımız
  • Üstün kaliteli üretimimizle stratejik iş ortağınız olma yolunda yurt içi iş birliklerine hazırız.

Kurumsal Tanıtım Filmi

MİSYONUMUZ

Ülkemizde imalat ve üretim sektöründe faaliyet gösteren müşterilerimizin; gereksinimlerine teknoloji odaklı hizmet ve çözümler üreterek, sektörün dışa bağımlılığının azaltmasına katkıda bulunmak, bu süreci kalite ve zamanında teslimat hedeflerimiz doğrultusunda yöneterek, kazanılan teknik yetkinlik ve teknolojik kabiliyetlerimizi sivil sektöre de uygulayabilmektir.

VİZYONUMUZ

Yetkin insan kaynaklarımız ve ileri teknoloji ürünü makine ve teçhizatımızla, sektörde müşteri memnuniyeti ve kalite odaklılıkla özdeşleştirilen güvenilir lider firma olmaktır.

KALİTE, ÇEVRE VE İSG POLİTİKAMIZ

Çağrı Makina olarak; müşteri memnuniyetini her zaman en üst seviyede tutarak, toplam kalite bilinciyle, takım ruhu içinde, teknolojiyi takip ederek, sürekli iyileştirme esaslı çalışma ile ürünlerimizi üreteceğimizi, faaliyetlerimizi gerçekleştirirken, personelimizi çevre, iş sağlığı ve güvenliği bilincine eriştirerek, bu konularda örnek bir firma olmak için tüm gayretimizle çalışacağımızı, çalışanlarımızın sürekli eğitimlerini, gelişimlerini, motivasyonlarını sağlayacak yaşayan bir sistem kuracağımızı, taahhüt ederiz.

DEĞERLERİMİZ

Takım Çalışması: Şirket hedeflerine ve müşteri beklentilerine ulaşmak için teknik bilgi ve becerilerimizi bir ekip ruhu ile bir araya getiren, birlikte değer yaratan, yaptığımız işten gurur duyan ve alanında en iyi olmayı hedefleyen bir ekibiz.

Sorumluluk: Tüm süreçlerimizde etkileşimde olduklarımıza karşı saygılı ve sorumlu bir şekilde hareket eder, ülkemize ve çevreye olan etkilerini de mutlaka göz önünde bulundurarak faaliyetlerimizi sürdürürüz.

Etik ve Güvenilirlik: Tüm etkileşimde bulunduklarımızla süreçlerimizde iş ahlakı ve dürüst çalışma ilkelerinden taviz vermeden, verilen sözler ve gerçekleşmeler arasındaki tutarlılığı sağlayarak ilişkilerimizi düzenleriz. Güvenilirlik vazgeçilmezimizdir.  

Çözüm Odaklılık: Ölçülebilir ve somut sonuçları analiz ederek planlı bir şekilde çalışır, yaşanan güçlükleri çözülmesi gereken sorunlar olarak görür, kalite ve güvenilirlikten taviz vermeden müşteri odaklı çözümler üretiriz.

Kalite Odaklılık ve İstikrarlı Olma: Müşterilerimizin taleplerine ve beklentilerine kalite ve istikrarla karşılık vererek, her koşulda müşterilerimiz için en iyisini yaparız.

NELER YAPTIK

0 +
iŞ ORTAĞI
0 +
PROJE
0 +
MUTLU MÜŞTERİ

KURULUŞUMUZDAN BU GÜNLERE

PAZARLAMA AĞIMIZI GELİŞTİRDİK 92%
BÜYÜDÜK 62%
DAHA FAZLA İSTİHDAM SAĞLADIK 83%
ÇAĞRI GRUP

çağrı makina